PAYKWİK NEDİR ?

Paykwik Kart Online Alışveriş Ve Uygulama Platformlarında Kullanılan Bir Ödeme Yöntemidir.

Paykwik son zamanlarda revaçta olan sanal kartların en popülerin'den biridir. Birçok alışveriş ve bahis sitelerinde kullanılabilen bu kart 19 haneli pin numarası ile sizin güvenli bir şekilde İnternet alışveriş yapabilmenizi sağlamaktadır. Böylece kredi kartı bilgilerinizi sanal ortamda paylaşmadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte internetten yapılan alışveriş oranları da oldukça artmıştır. Bu yükselişle birlikte büyük küçük birçok firma e-ticaret siteleri kurup ticareti orada devam etmektedir. Artan bu hacimle birlikte güvenlik zafiyetleri de doğmuş ve internetten alışveriş yapan kişileri suistimal eden şahıslarda ortaya çıkmıştır. En yaygın kullanılan dolandırıcılık yolu kişilerin kart bilgilerini ele geçirip, kişiyi maddi manevi zarara uğratmaktır. Oluşan bu güvenlik zafiyetini ortan kaldırmak için ön ödemeli sanal kartlar hayatımıza girmiştir. 19 veya 16 haneli dijital pin numaraları bulunan bu kartlar ile yapılan alışverişlerde kişisel kart numaralarınızı ve kimlik bilgilerinizi kimseyle paylaşmak zorunda değilsiniz. Sadece bu kart numaralarını vermeniz ödeme yapmanız için yeterlidir.

Paykwik Nasıl Alınır?

Sitemiz üzerinden almak istediğiniz miktarı skype, whatsapp veya canlı destek üzerinden bize iletmeniz halinde müşteri temsilcimiz size yardımcı olarak hesabımıza gereken meblağın yatırılmasından sonra işleminizi tamamlayıp size 19 haneli pin numaranızı vermektedir.

Paykwik Nasıl Kullanılır?

İnternet alışverişi yapacağınız sistem üzerinde ödeme seçenekleri bölümüne gelerek Paykwik ile öde seçeneğini seçmeniz ve 19 haneli pin numaranızı girmeniz yeterlidir. Kartınızda ki pin numarasına denk gelen miktar hemen hesabınıza geçmektedir. Kullanılan pin numarası hemen sistemden silinir. Böylece aynı numara bir başkası tarafından kullanılamaz.

Paykwik Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekli ?

Her sanal kart gibi bu sanal kart da komisyon sistemi ile çalışmaktadır. Yani 10 Euro Paykwik alacağınız zaman ödeyeceğiniz Türk Lirası karşılığı Euro kurundan biraz fazladır. Tabi burada sitelerin politikalarına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ucuz Paykwik almak tabi ki sizin için karlıdır. Ama ucuz alacağım derken de sahte sitelere paranızı kaptırmayın. Uygun ve güvenli olan sitelerden almaya özen gösterin. Sitemizde bulunan paykwik satın al bölümünden istediğiniz miktarı satıl alabilirsiniz.

Paykwik Bozdurma

Diyelim ki kart satın aldınız ama kullanmaktan vazgeçtiniz. Yada elinizde kullanmadığınız kodunuz var. Bu durumda ne yapacaksınız. Bunun cevabı da talep ettiğinizde internet sitemiz üzerinden yüksek kurdan paykwik bozum işlemi yapabilirsiniz. bozum yapılan miktar kontrol işlemlerinin ardından ivedilikle hesabınıza yatırılmaktadır.

Paykwik Ödeme yöntemleri

Ödeme yöntemi olarak sadece banka havalesini kabul ediyoruz. Kredi kartı veya mobil ödeme gibi seçeneklerimiz şu anda bulunmamaktadır.

1Paykwik.Com olarak ilkemiz %100 müşteri memnuniyeti ve hızdır. Aklınıza gelen her türlü soru için iletişim bölümünden, canlı destek hattımızdan veya telefon numaralarımızdan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Footer Logo

Neosurf ve 1Paykwik Ön Ödemeli Kart Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, tüm dünyada bir çok internet sitesinde para yatırma, para çekme ve ödeme gerçekleştirme sistemi olarak kullanılan Paykwik Kartı yasal olarak satmaktadır.