Paykwik Fiyarları Nasıl Değişir ?

  • Paykwik satın al kategorisinden kart fiyatlarına sahip olabilirsiniz. İnsanlar Paykwik kartların kimi zaman değiştiğini belirtir. Bu değişimin de nedenini merak eder. Paykwik kar'ı Euro ile orantılı bir değişim içerisindedir. Bu nedenle de uzun vadeli bir şekilde Paykwik'in net fiyatlarını belirtmek söz konusu değildir. Paykwik kart fiyatları Euro değişimlerini takip eder. Euro’nun yükselişe geçtiği her durumda Paykwik değeri de artar. Ancak Euro’nun düşüş yaşaması ile de tekrar kart fiyatlarında bir düşme söz konusu olur.

Paykwik Bozdurma İşlemleri

  • Paykwik ön ödemeli kartın içinde kalan tutarın müşteri tarafından istenmesi durumunda güncel kur değerine bağlı olarak bozumu ve müşteriye aktarılması mümkündür. Paykwik bozdurma işlemi öncesinde kartın içinde ki tutar hesaplanır, güncel Euro kuruna göre çevrimi gerçekleştirilir. Kullanıcının belirttiği ve bizimle anlaşmalı bankalar bölümünde yer alan bankalarımıza göre müşterinin banka hesap numarasına Havale/EFT işlemi kısa süre içinde gerçekleştirilir. Paykwik bozdurma işlemini yukarıda güvenlik başlığı altında bilgilendirilmiştir.

Paykwik Fiyat Değişimi

  • İnsanlar Paykwik fiyatları'ın değişimlerinin nedenlerini çok merak eder. Çünkü kimi zaman Paykwik kartların fiyatları değişiklik gösterir. Bu değişikliğin en önemli sebebi Paykwik kartlarının Euro endeksli olmasıdır. Para piyasalarındaki hareketlilik Euro’daki artışa neden olduğu zaman bu Paykwik kartlara da yansır. Euro’da ki artış sonucunda artan Paykwik kart fiyatları, aynı şekilde Euro değerinin düşmesi ile de azalma içerisine girer.