Paykwik Kart Bozum

Paykwik bozum işlemi kartınızın içerisinde miktarı, müşteri temsilcimize banka hesabı numara bilgilerinizi vermeniz doğrultusunda bir kaç dakika içerisinde , banka hesabınıza nakit olarak çekim yapmak demektir. Paykwik kart bozum işlemine örnek vermek gerekirse: ihtiyacınız doğrultusunda güvenli bir alışveriş yaptınız ve 300$ dolarlık bir kartınız var ama alacağınız ürün 100 €. Kalan 200 € bakiyenizi bozdurup nakit olarak banka hesabınıza bir kaç dakikada  çekme imkanınız vardır. Paykwik kart bozum işlemi yapılmaz ise 1 yıl içerisinde istediğiniz şekilde harcama yapabilirsiniz.

paykwik bozum

Paykwik Kartınız ki Kalan Bakiyenizi Bozum işlemi

Alışverişinizi sorunsuz şekilde tamamladıktan sonra dilerseniz kalan bakiyenizi güncel kur üzerinden paykwik kart bozum işlemi yapabilirsiniz. Paykwik Kart Bozdurma talebinde bulunmak oldukça kolay. Paykwik kart bozum işlemi için  müşteri temsilcilerimize canlı destek hattı üzerinden ya da firma whatsapp bilgilerimizden ulaşarak, kartınızın bozum işlemini bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimiz güvenlik bilgilerinizi doğruladığında, sizlerin bozum yapmak istediğiniz miktarı dakikalar içerisinde vermiş olduğunuz banka hesabınıza aktaracaktır.

Paykwik Bozum İçin Gerekenler

Alışverişinizi işleminizi tamamladıktan sonra kalan paykwik kart bozum işlemi yapmak isterseniz yapmanız gereken sadece bizlere whatsapp veya canlı destek hattımızdan ulaşarak bozum yapmak istediğinizi ve istediğiniz miktarı belirtmenizdir. Bu avantajlı yönüyle kredi ve banka kartlarından ayrılan ön ödemeli kart olan Paykwik kart bozum sizlere güvenli ve rahat bir alışveriş imkanı sunmayı her zaman amaçlamaktadır.

Resmi Reseller Güncel Fiyat Garantisi

Paykwik bozum güncel dolar kuru üzerinden satın alımlarınızı yapabileceğiniz Paykwik satın al ile istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Taklit sitelerden veya reklamlardaki web sitelerden alışveriş yapmamanız güvenliğiniz açısından iyi bir karar olur. Bizler, sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak için uzun yıllık tecrübemiz ve Güvenle yanınızdayız. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamızdan Paykwik kartı satın almak için sitemiz üzerinden Paykwik Satın Al butonuna tıklayınız. Bizler güncel kur üzerinden sizlere en uygun fiyat garantisi veriyoruz!

  • Bizlere her zaman canlı destek ya da Whatsapp iletişim numaralarımızdan ulaşın.
  • Bozum yapılcak kartın miktarını ve kart bilgisini bize iletin.
  • Gerekli olan güvenlik prosedürlerini kısa sürede tamamlayın.(Hesap ve isim bilgileriniz.)
  • Sadece dakikalar içerisinde paykwik bozum istediğiniz miktar belirtmiş olduğunuz banka hesap numaranızda olacaktır.
  • Komisyon ve kesinti olmadan güvenli ve resmi reseller ile alışveriş için doğru yerdesiniz.

Sizlere iyi alışverişler dileriz!

Paykwik Kart Nedir?

Paykwik kart, internette kullanılan yüksek güvenlikle tasarlanmış ön ödemeli sanal bir karttır. Hızlı ve Güvenilir kullanıma ek olarak, güvenliğinizi belirlemek de sizin tercihinizdir. Paykwik kartın 14 basamaklı bir pin kodu  vardır. Bu tek kullanımlık kodla,  saniyeler içerisinde sanal alışverişini ödeyebilirsiniz. Paykwik ön ödemeli bir sanal kart olarak içerisinde mevcut olan bakiyesi bittikten sonra geçerliliğini yitirir. Dolayısıyla, başkası tarafından kullanılma riskini taşımaz. Banka ve kredi kartı ödemelerinizdeki gibi kişisel bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşmanız gerekmez. Paykwik bu nedenle kişisel bilgilerinizin üçüncü taraflar tarafından kullanılması riskini tamamen ortadan kaldırır.

E devlet