Paykwik Türkiye Hakkında

 
  • Paykwik Türkiye hizmetini 2015 yılından beri sürdüren firmamız: 1Paykwik.Com, ilk satış ticaretinden itibaren güvenli, hızlı ve mutlu müşteri anlayışını benimseyerek Misyonunu korumaya devam etmektedir. Resmi dağıtımcı Paykwik.net tarafından belirlenen “Voucher Partners” (İş Ortakları) Paykwik Satıcıları listesinde yer alan; yani Paykwik Alma resmi satış temsilci sitesi olan 1Paykwik.Com tamamen yasal bilgilendirme ve tüzük içerisinde işlemlerini sürdürmektedir.
 

Paykwik Kart Hakkında

 
  • Paykwik, ön ödemeli olarak tabir edilen veya elektronik pin olarak adlandırılan, içerisindeki para bakiyesinin Euro (€) cinsinden olduğu tek kullanımlık, çevrim içi sanal bir karttır. Sizlere sitemiz üzerinden Paykwik Al olanağını sağlamakla birlikte, kart içeresinde kalan Euro biriminden bulunan bakiyenin Paykwik Bozum hizmetini sağlamaktadır. Secure Navigation (Güvenli Dolaşma) olarak adlandırılan internet üzerinden alışveriş yapma, üzerinden alışveriş yapma imkanı sağlayan Paykwik Kod Al kartı, kimlik bilgilerinizi de çaldırma riskinden sizi uzak tutar. Hem güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir hem de bunları hızlı bir şekilde Paykwik Türkiye Kartı üzerinden tamamlayabilirsiniz.
 

Paykwik Kod Alma ?

 
  • Paykwik kartın 10€ ile başlayan ve 1000€ miktara kadar çıkan bakiye olgusu vardır. Her bir bakiyeyi sizlere güncel kur ve komisyon bedeli üzerinden sunarak, sizlere satışını sunuyoruz. Yapmanız gereken sadece, hangi kart bakiyesine alacağınıza karar vermektir. Örneğin; 50€ Paykwik Al gibi bir kart bakiyesi satın almak istiyorsanız, Canlı Destek ekibimize başvurarak satın almak istediğiniz kart bakiyesinin sizlere Canlı Destek personeli tarafından aktarılan TRY (Türk Lirası) karşılığını aktarmalısınız. Bunun akabinde Paykwik Alma işlemleri doğrudan tamamlanmak için ilk sürecini başlatacaktır. Ekiplerimiz size ne kadar TL miktarında para ödemeniz gerektiğini de bunu hangi bankalar aracılığı ile yapmanız gerektiğini aktaracaktır. Tüm detaylar verildikten sonra ise ödemeyi yaptıktan sonra size karta ait bilgiler ulaştırılacaktır. Şu an için maalesef hiç bir resmi kurum paykwik mobil ödeme işlemi alamamaktadır, sizlere aldığını belirten kurumlar merdiven altı diye tabir ettiğimiz, resmi olmayan ve sizleri dolandıracak kişilerdir. Şu an paykwik nereden alınır diye kendinize sorar gibisiniz.. Resmi Satış Temsilcisi 1Paykwik.Com üzerinden huzurla satın alabilirsiniz.
 

Paykwik Kartı Neden Güvenilir Olsun ?

 
  • Paykwik kartlarının güvenilir olmasının tek sebebi, bankanız ile alakanız olmaması ve kredi kartı bilgilerinizi kullanmanıza da gerek olmamasıdır. Karta ait olan 16 haneli, harf ve rakamsal kombinasyondan oluşan Paykwik Türkiye PIN kodu, güvenlik ve son kullanma tarihi bilgileri tamamen kart ile alakalı hususlardır. Size ait bilgileri kapsamaz ya da bankanız ile hiçbir bağlantısı da yoktur. O yüzden tamamen gizlilik içerisinde size çeşitli sitelere ödeme yapabilmenizi sağlar. Güvenilir olmasındaki temel etken, bankanız ve kişisel bilgileriniz ile alakanız olmadan size bağımsız bir finansal işlem yapabilme fırsatını sağlamasından gelmektedir.
 

Ucuz Paykwik Kartını Ne Zamana Kadar Kullanabilirim ?

 
  • Ucuz Paykwik kart içerisinde bulunan bakiye miktarı bitene kadar kullanılabilir. Yani siz 100€ ’luk bir kart satın aldıysanız, bu bakiye tükenene kadar kullanım sağlayabilirsiniz. Kartın bakiyesinin öbür aya devretme ya da eksiye düşme gibi olayları yoktur. Bankanız ile alakası olmadığı için direkt olarak bakiye bitene kadar kullanım vardır. Biten bakiyenin ardından aynı karta yükleme yapılmaz. Başka bir yeni bakiyeyi satın almak adına sitemiz üzerinden farklı limitleri satın alabilirsiniz. Aslında bakiyenizi tüketmek zorunda da değilsiniz 1Paykwik.Com sizlere Paykwik Bozum olanağını da sağlamaktadır.