Paykwik Kart

  • Paykwik son zamanlarda yükselişte olan sanal kartların en kalitelisinden sadece birisidir. Birçok alışveriş ve bahis sitelerinde kullanılabilen bu kart 14 haneli harf ve rakamdan oluşan E-Pin numarası ile sizin kişisel güvenli bir şekilde İnternet alışverişi yapabilmenizi sağlamaktadır. Böylece kredi kartı bilgilerinizi sanal ortamda paylaşmadan güvenle bir alışveriş yapabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte internetten yapılan alışveriş oranları da oldukça artmıştır. Bu yükselişle birlikte büyük küçük birçok firma e-ticaret siteleri kurup ticaretine orada devam etmektedir. Artan bu hacimle birlikte güvenlik zafiyetleri de ortaya çıkmış ve internetten alışveriş yapan kişileri suistimal eden şahıslarda ortaya çıkmıştır. En yaygın kullanılan dolandırıcılık yolu kişilerin kart bilgilerini ele geçirip, kişiyi maddi manevi zarara uğratmaktır. Oluşan bu güvenlik zafiyetini ortan kaldırmak için ön ödemeli sanal kartlar hayatımıza girmiştir. 16 veya 14 haneli dijital pin numaraları bulunan bu kartlar ile yapılan alışverişlerde kişisel kart numaralarınızı ve kimlik bilgilerinizi kimseyle paylaşmak zorunda değilsiniz. Sadece bu kart numaralarını vermeniz ödeme yapmanız için yeterlidir.

Paykwik Nasıl Alınır ?

  • 1Paykwik.Com sitemize girerek talep ettiğiniz miktarı belirleyerek canlı destek hattımız üzerinden, müşteri temsilcilerimize tutarı belirtmeniz yeterlidir. İstediğiniz miktara denk gelen ücreti banka hesap numaralarımıza Havale/EFT yaptıktan kısa süren bir kontrol işleminden sonra kartınızın E-Pin kodu dilerseniz cep telefonunuza kısa mesaj olarak dilerseniz de direkt müşteri temsilcimizden sohbet üzerinden talep edebilirsiniz.

Paykwik Nasıl kullanılır ?

  • Sitemizden aldığınız Paykwik kartı alışveriş yapmak istediğiniz sitede ki ödeme bölümünde Paykwik ile ödeme kısmına girmeniz halinde saniyeler içinde hesabınıza kodlara denk gelen meblağ geçmektedir. Böylece hiçbir kredi kartı ve kişisel bilginizi vermeden alışverişinizi tamamlamış olursunuz.

Paykwik Ne Kadar Güvenli ?

  • Size ait hiçbir bilgi bulundurmayan bir kart olduğu için bilgileriniz sanal ortama asla aktarılmaz. Tek dikkat etmeniz gereken kartı alacağınız sitenin resmi satıcı sitesi olmasıdır.

Paykwik'de Neden Fiyatlar Değişken ?

  • Paykwik, euro kuru üzerinden işlem yapmaktadır. Her işlem için komisyon alınmaktadır. “Euro kuru ve sitelerin şirket politikalarına göre alınan komisyon sürekli değişmektedir.” Burada en dikkat edilmesi gereken konu düşük komisyonlu ama resmi yetkili satış firmalarından Paykwik kartı almaktır. Daha ucuz Paykwik satan, sattığını iddaa eden ama güvenilir olmayan sitelerden alınan kartların daha önceden kullanılmış olma ihtimali vardır. Veya ücretini gönderseniz bile kart numaraları size gönderilmeye bilir. O yüzden çalışacağınız firmaların kesinlikle referansı yüksek ve yetkili satış firmaları olmasına dikkat ediniz.

Paykwik Bozdurma İşlemleri

  • Buraya kadar nasıl alınıp, nasıl kullanıldığını anlattık. Peki diyelim ki almak değil satmak istiyorsunuz. Elinizde ihtiyacınız olmayan kart var. Veya nakit ihtiyacınızdan dolayı elinizde ki kart veya kartları nakit tutara çevirmek istiyorsunuz. Yani Paykwik bozum işlemi yapmak istiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken sitemize girerek müşteri temsilcimizden bozdurmak istediğiniz miktarı belirtmeniz. Yüksek euro kuru üzerinden Paykwik bozum işlemi için verdiğiniz kod kontrol edildikten birkaç dakika içinde kodun miktarı Türk Lirası cinsinden kişisel banka hesabınıza Havele/EFT yapılmaktadır.