KURUMSAL

Şirketimiz tarafından satış ve pazarlaması yapılan Paykwik, sadece yasal faaliyetler içersinde ve Türkiye Cumhuriyeti hukukuna uygun bir şekilde kullanılabilir. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunarak, sahte isim, sahte banka hesabı ve sahte kredi kartı kullanmak gibi eylemler ile şirketimizin ve ticari faaliyetimizin suç teşkil eden eylemlere aracı kılınması cezai sorumluluk doğurur. Şirketimiz bu tür eylemlere engel olmak için şikâyette bulunmak gibi uygun göreceği tedbirleri almaya yetkilidir.

  • Paykwik, sanal ödemeleri kolaylaştırmak için kullanılan ön ödemeli alternatif para kartıdır. Kart ile yasal olmayan (kumar, bahis, şans oyunları) yerlerde ödeme yapılması yasaktır. Bu yönde kullanım yapan kişilerin sorumluluğu firmamıza ait olmayıp tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.

Bayilik başvurusunda bulunanların aşağıdaki kurallara uygun şekilde başvurmalarını önemle arz ediyoruz.

  • Başvuru yapan kişinin vergi mükellefi olması
  • T.C kanunlarına aykırı bir web sitesine sahip olmaması
  • Yasal yönlerden paykwik satışı yapmak için herhangi bir engelinin olmaması.

Yukarıda belirtilen şartlara uygun bir profile sahipseniz, kişisel bilgilerinizi müşteri temsilciliğimiz ile paylaşın. Bilgileriniz, bir sonraki ödeme ve kart alışverişinde daha hızlı ulaşmak ve kampanyaları paylaşmak adına saklı tutulmaktadır. 1paykwik olarak “müşteri gizliliği” konusunda hassas davrandığımızı bildirmek istiyoruz. Kişisel veriler, 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.