Son zamanların en çok tercih edilen ön ödemeli kartı Paykwik, kartın kullanıcılara sunduğu özellikler bitmiyor. 1paykwik.com olarak kullanıcılara sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra bayilik almak isteyenlere de yardımcı oluyoruz. Zamanında ödeme, hak ediş değeri, bayilikte avantajlı yönlerle paykwik bayiliği veriyoruz.

Paykwik satış bayisi olmak için yapmanız gereken tek şey “canlı destek sayfası” bölümünden müşteri temsilcimiz ile irtibata geçmek olacaktır. Kısa sürede paylaşılan kodu web sitenize ekleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Paykwik reselleri olabilmek için aranan özellikler aşağıdadır;

Sub-reseller bayi:

  • Paykwik aylık satışınız 10.000 Euro ile 49.999 arasında ise ve şirketiniz KKTC’de yer alıyorsa sub-reseller (alt bayi) olabilirsiniz. Sub-reseller bayiliği almak için iletişime geçebilirsiniz.

Satış hacmi 50,000 Euro üstü olanlar için;

  • Aylık astropay satış hacminiz 50,000 Euro ve üstünde ise, şirketiniz Avrupa ülkelerinde yer alıyorsa, sizinle irtibat kurabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri müşteri temsilcimize iletin.

Firmamız tarafından istenilen bilgiler;

Adınız Soyadınız:

Adres:

Şehir:

Ülke:

Kimlik veya pasaport numaranız:

Doğum Tarihi (gün/ay/yıl):

Şirketiniz hangi ülkede bulunmaktadır

Web siteniz

Paykwik bayiliği almadan önce “Paykwik Yasal Uyarı” bölümünü dikkatli bir şekilde okuyunuz. 1paykwik.com, T.C kanunlarına aykırı olan sitelere kesinlikle bayilik vermemektedir. Paykwik bayiliği hakkında daha fazla detaya ulaşmak için “müşteri temsilcimiz” ile irtibata geçebilirsiniz.