Paykwik ile Neler Satın Alınabilir? 24.10.2019 18:09:34

Ön ödemeli bir kart olan Astropay fiyatları dolar kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Astropay kartların bu sebepten dolayı belirli bir fiyatı olduğu söylenemez. Netsis Kart firması olarak sizlere en uygun fiyatlı seçeneklerimizi sunmaktayız.

Sürekli olarak güncellenen fiyatlarımızı takip ederek online alışveriş ödemelerinizi Astropay kart satın alarak daha hesaplı bir şekilde yapabilirsiniz. En az 10 dolar olarak belirlenen Astropay kartları ihtiyacınız kadar satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satın aldığınız bakiyelerinizden sonra size verilecek olan özel PIN kodu numaralarını kullanmanız yeterli olacaktır. PIN kodu numaralarınızı alabilmek için ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödemelerinizi yapabilmek ve güncel Astropay fiyatlarını öğrenebilmek için sağ alt kısımda yer alan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

En uygun fiyatlara en hızlı astropay kart satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kişisel bilgilerinizin hiçbiri sizden talep edilmez ve tüm verileriniz bu şekilde koruma altında tutulmuş olur. Netsis Kart olarak çok uzun yıllardır sizlere hizmet vermekte ve beklentilerinizi çok iyi bilmekteyiz. Bizi hızımız, güvenli olmamız ve en uygun fiyatları sunmamız için tercih ettiğinizi biliyor ve buna layık olmaya çalışıyoruz.